Zažívate vo vašom vzťahu nudu a stereotyp? Už pred pandémiou ste s vašou manželkou alebo priateľkou vo voľnom čase spoločne nevystrčili ani nohu z domu, doma ste zase maximálne prehodili pár viet a každý sa venoval svojmu? Ak by ste mali ísť na romantickú večeru, radšej túto aktivitu s radosťou vymeníte za pár pív v krčme s priateľmi? S vašou ženskou polovičkou vám už nezostalo veľa spoločných tém, spoločných aktivít, ani spoločných emócií? Postupne nadobúdate pocit, akoby ste v jednej domácnosti žili s úplne cudzím človekom? Ochladnutie vzťahu je po rokoch spolunažívania prirodzený proces, ale to neznamená, že ho musíte vyhrotiť do úplnej stagnácie. Každý vzťah sa môže postupne vyvíjať a prechádzať niekoľkými levelmi. A pritom si stále zachovávať vzájomnú blízkosť a citový vzťah.

Masaz2

Nový vietor do vášho stereotypu môže vniesť napríklad aj spoločná aktivita. Ak už teraz nad tým ohŕňate nos a vopred predčasne rezignujete, porozmýšľajte nad tým, či sa vám neoplatí aspoň trochu sa obetovať pre dobro vzťahu. Možnože s vašou partnerkou stále fungujete v jednej domácnosti, pretože sa jej podvedome stále nechcete vzdať. Ak by ste naozaj netvorili pár, bolo by to pre vás lepšie? Ak sa stále oplatí dať vášmu vzťahu šancu, urobte niečo pre jeho záchranu. Skúste aj niečo extravagantné a šokujúce. Čo vašu ženu milo prekvapí a bude sa na vás pozerať úplne iným pohľadom.

Masaz

Zoberte ju na tantra massage. Tantra massage Bratislavatantra.sk je to pravé miesto pre vás. Diskrétne, príjemné prostredie, kde sa aj ten najostýchavejší pár dokáže dokonale uvoľniť. Profesionálne školená masérka sa postará o vaše blaho a splní všetky vaše potreby. Prípadné žiarlivostné scény vašej partnerky môžete ukončiť argumentom, že všetko robíte pre jej a vaše dobro. Veď na tantra massage ste sa prihlásili len z dôvodu, aby ste si ju mohli následne sami doma vyskúšať. Určite to bude stáť za to.