Každá z Vás si určite pamätá ten moment, keď vyslovila svoje „áno.“ Ten pocit šťastia, radosti, lásky, ten pocit milovať a byť milovaná a mať pri sebe niekoho, kto tento pocit zdieľa rovnako a chce stráviť celý život len s Vami. Pamätáte si každú minútku, každú sekundu toho momentu prekvapenia a krásny.
Ale toto všetko za chvíľku pominie, keď príde otázka: „Kedy? Kde? Ako? Koho pozveme?

prstýnky

Potom prídu všetky z Vás na to, že pripraviť svadobný deň nie je vôbec také jednoduché ako sa zdá a že len krásna láska na prípravy nestačí.
Nič však nie je nemožné! A ak patríte medzi ľudí, ktorí chcú až sú aj svadobné prípravy otázkou lásky a chcú si ich plne užívať, tak máme pre Vás skvelú správu! My Vám radi s prípravami pomôžeme!

Vďaka Nášmu webovému portálu bude Vaša svadobná príprava zábava!
Kde ale začať? Prvou, veľmi dôležitou časťou, sú svadobné oznámenia! Vďaka nim sa môžu Vaši blízki, kamaráti, rodina tešiť spolu s Vami! A mali by ste im to oznámiť veľkolepo! Až si to pamätajú poriadne, pretože je to práve Váš deň, Vaša svadba, Vaše spomienky!

Na našom webovom portáli nájdete len tie najoriginálnejšie a najkrajšie svadobné oznámeniam, ktoré jednoznačne zaujmú!
Môžete si vybrať rôzne šablóny, rôzne štýly, rôzne farby, http://www.kyoprint.sk/svadobne-oznamenia/alebo nám jednoducho napíšte aká je naša predstava a my Vám radi zhotovíme oznámenia na mieru! Fantázii sa medze nekladú a Nám bude potešením pomôcť Vám vytvoriť niečo skutočne originálne a inšpirujúce!

novomanželé

Patríte medzi nerozhodných a všetko chcete mať skutočne tip-top? Radi Vám pošleme vzorky oznámení priamo na Vašu adresu! Takto môžeme urobiť pred ich tlačou ďalšie zmeny tak, aby ste boli skutočne spokojní!
Samotná výroba a návrh nám zaberie pár hodín, takže sa môžete tešiť zo svojich oznámení už do dvoch dní od objednania!
No nie je to úžasné? Od teraz budete svadbovať vo veľkom štýle a Vaši svadobčania sa nebudú vedieť dočkať tohto dňa!

Ohodnoťte příspěvek