Viete, čo každú ženu naozaj účinne a vždy poteší? Je to šperk. Je jasné, že aj keď sa vám to možno nezdá, práve šperky sú niečím, čo je naozaj výnimočné, na čom záleží a s čím by ste mali skutočne počítať a rátať, pretože presne takto to má byť. Asi je to smiešne a možno sa vám práve teraz zdá, že by ste tomu nemali veriť, ale nech sa deje čokoľvek, tak opak je pravdou. Keďže je to jednoduchšie ako to vyzerá, všetko je skutočne hlavne o tom, ako sa cítite a čo je pre vás naozaj to podstatné.
 kapesní hodinky na řetízku
Kedykoľvek by ste sa mohli pozrieť na veci okolo vás a usúdiť, prečo sú lepšie a prečo sú horšie. A hoci sa vám to teraz možno nezdá, vždy je to v prvom rade o tom, čo urobíte pre seba a prečo je pre vás niečo oveľa dôležitejšie a oveľa zložitejšie a naopak. Hoci je to smiešne, verte tomu, že na tomto skutočne záleží. A keďže sa vám to nezdá, mali by ste vybrať skutočne dobrý a vhodný šperk, napríklad strieborne retiazky damske na krk. Je to smiešne, no jasné, ale verte tomu, že je to tak. Teraz sa už len musíte reálne pozrieť na to, čo so všetkým môžete naozaj urobiť. Len na tom zzáleží.
 zlatý řetízek
Ak chcete obdarovať vašu ženu, nemalo by to byť predsa až také ťažké, ako si možno myslíte. Verte tomu, že dokážete všetko, keď sa budete snažiť a dokážete urobiť aj toto, no musíte si premyslieť, čo je pre vás najlepšie, čo je najlepšie pre vašu ženu a ako s tým naozaj rátať tak, ako chcete vy sami. Takže, ako to bude? Koľko ste ochotný do svojej ženy investovať a koľko si myslíte, že to bude naozaj trvať? Verte tomu, že presne o tomto to celé je a nech sa deje čokoľvek, ste to vy, kto to zvládne, takže sa tým už ani nezaoberajte. Len verte tomu, čo vidíte a uvidíte sami. Oprite sa do svojich rozhodnutí, o ničom inom to nie je, buďte si tým istý. Skúste to, aby ste to lepšie pochopili a aby ste pochopili svoju partnerku.